ניקוי יבש

גיהוץ
6 בנובמבר 2014
גיהוץ
6 בנובמבר 2014

ניקוי יבש באילת

אם אתם חוגגים את החופשה הרומנטית השנתית שלכם באילת, נמצאים בדיוק בכנס עבודה מקצועי או בחופשה עם חברים בעיר ואתם זקוקים בדחיפות לשירותי ניקוי יבש כי בדיוק נפלה עליכם כוס יין, תוכלו לפנות למכבסה של עינת באילת ותקבלו שירות מקצועי ומהיר וגם מחיר משתלם.

שירותי ניקוי יבש מקצועי באילת  

שירות של ניקוי יבש הוא תהליך ניקוי של מגוון בגדים המתבצע באמצעות חומר ממיס אורגני ולא באמצעות מים וזאת מכיוון שיש אריגים מסוימים, עדינים שיגרם להם נזק משמעותי אם יבואו במגע עם מים.  העובדה שאין מים היא הסיבה לכך שהתהליך מכונה "יבש".

היתרונות של הממסים היבשים הוא שהם לא משנים את הסיבים של הבד ובכך לא גורמים לשינוי של ממדי הבגד לאחר כביסה, כמו קימוט או כיווץ.

במכבסה של עינת באילת תוכלו למצוא מכונות ניקוי יבש הנראית דומה מאוד למכונת כביסה רגילה בכל בית רק שהתוף במרכז מכונת הכביסה אטום בתהליך הניקוי שליש ממנו מתמלא בממיס אורגני. ובאמצעות טמפרטורה מדויקת של 29.4 מעלות צלזיוס, הממיס מתחיל לעבוד ומנקה את הבגדים.

התהליך של ניקוי יבש במכבסה באילת 

  1. תווית, תיוג ובדיקה – שיטה כלשהי, בין אם זה תגי נייר קטנים או תוויות קטנות שנכתבו על צווארון חולצה, משמשות לזיהוי הבגדים שלך כדי שלא יתערבבו עם כולם. הבגדים נבדקים גם אם חסרים כפתורים, קרעים וכו 'שהמנקה היבש עלול לקבל האשמה אחרת.
  2. טיפול מקדים – העובדים במכבסה מחפשים את  הכתמים בבגדים ומטפלים בהם כדי להקל ולהשלים את ההסרה.
  3. ניקוי יבש – את הבגדים מכניסים למכונה ומנקים אותם עם ממיס.
  4. לאחר האיתור – כתמים מתמשכים מוסרים.
  5. גימור – זה כולל לחיצה, קיפול, אריזה ונגיעות אחרות.

שירותי ניקוי יבש לכל סוגי הבדים

ניקוי יבש יכול להתאים למגוון סוגים של בדים ובגדים מיוחדים, חליפות חתן ושמלות כלה, חליפות מחויטות לאירועים מיוחדים, שמיכות פוך, בגדי ופריטי עור כמו תיקים וחגורות וכן פרטי זמש. שונים. באמצעות ניקוי יבש ניתן לכבס גם פריטים אלו ולא להסתכן בנזק שיכול להיווצר להם, במיוחד לאור העבודה שבדרך כלל פריטים אלו עלו הרבה מאוד כסף לבעליהם.

שירותי כביסה מקצועיים באילת 

שירותי המכבסה של עינת באילת מאפשרים לכם לקבל גם שירותים שונים כמו ניקוי שטיחים כולל איסוף והחזרה מכל נקודה בעיר, ניקוי וילונות שירות כביסה מכל הסוגים ולכל הבדים תוך הקפדה על שירות לקוחות זמין, אמין ומקצועי, תיאום ציפיות ועמידה בזמנים

× שלום, כיצד אוכל לעזור?
דילוג לתוכן