העיר אילת מארחת בכל שנה אלפי מבקרים, תיירים לצד התושבים הוותיקים המתגוררים בעיר. אם אתם מתכוונים להגיע לנפוש בעיר ואתם זקוקים לשירותי כביסה איכותיים תמיד תוכלו לפנות למכבסה שתציע לכם שירותי כביסה זמינים ונוחים.

מכבסת עינת באילת היא מכבסה ותיקה הפועלת בעיר עשרות שנים ומעניקה שירות מקצועי ואיכותי לתושבים, ללקוחות ולמבקרים בעיר.

המכבסה מעניקה מגוון שירותי כביסה וקיפול של בגדים, ניקוי כתמים מכל הסוגים ושירותי ניקוי יבש.

המכבסה מעניקה לכם שירות מלא ואיכותי, המכבסה מנקה ומטפלת בכל סוגי הבדים וכל סוג של פריט לבוש ישן או חדש ומכל הסוגים עבור גברים, נשים וילדים.

מכבסה באילת – מתמודדים עם כל סוגי הכתמים 

שירות המכבסה באילת מציעה שירות מקצועי של ניקוי כתמים קשים וקלים וגם העקשניים ביותר על ידי טכניקה ותיקה ומקצועית של המכבסה, נדאג להחזיר לכם את הבגדים נקיים וחלקים ללא זכר לכתם. 

מכבסה באילת שירותי ניקוי יבש 

שאנו רוכשים את הבגד לכל בגד יש תווית המראה איך בדיוק ניתן לנקות אותו. הסמל עוזר גם לנו לזהות בקלות כיצד יש לנקות את בד. ניתן לזהות את התווית לניקוי יבש בקלות, אם התווית היא רק עיגול מרופד אז ניתן לנקות את הבד אך אם הוא מרופד במעגל עם צלב אז אין לנקות את הבד.

ניקוי יבש הוא תהליך ייחודי להסרת כתמים ממגוון של סוגי בדים והוא השיטה הבטוחה היחידה לניקוי סוגים רבים של בגדים החומרים בהם משתמשים אינם מזיקים לבד.

סיבים טבעיים רבים כמו צמר ומשי מתייבשים בניקוי יפה תוך כדי שטיפתם במים יגרמו להתכווצות וגם איבוד הצבע. ניקוי יבש יעיל במיוחד גם בהסרת כתמים שומניים ושמנים מסיבים סינתטיים, שיכולים למשוך שמנים

המכבסה באילת מעניקה שירות ניקוי יבש איכותי ומהיר למגוון סוגי בדים רבים ביניהם: משי, סאטן, כותנה, עור פטנט, קטיפה או בדים עדינים.

ניקוי יבש איכותי על ידי מכבסה באילת יכול להאריך משמעותית את חיי הבגד שלכם, ולמידה על טיפול בבדים יכולה להבטיח שהבגדים שלכם יקבלו טיפול ראוי ואיכותי ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

מכבסה באילת 

אנו מציעים את שירותינו  המקצועי  בכל האזורים בעיר. המכבסה שלנו זמינה באמצעות שירות שירות לקוחות, ניתן לפנות אלינו בשעות העבודה.

אנו נגיע לאסוף את הכביסה המלוכלכת שלכם מכל נקודה בעיר ונחזיר לכם את הכביסה נקייה, מקופלת מגוהצת עם ריח מדהים.