כביסה

גיהוץ
6 בנובמבר 2014
גיהוץ
6 בנובמבר 2014

כביסה באילת 

אם אתם ממש עכשיו נופשים במלון יוקרתי בעיר הדרומית או שהגעתם עם מזוודה גדולה ועמוסת בגדים וכביסה יש לכם מגוון פתרונות שיכולים לסייע לכם עם ניקוי של כביסה באילת.

במקום לחשוב על כמויות הכביסה לבזבז זמן יקר מהחופשה השנתית שלכם בעיר, או מכנס מקצועי אתם מוזמנים לפנות לשירות הכביסה שלנו שיעניקו לכם שירות כביסה נקי, מהיר עם מחירים נוחים במיוחד.

שירותי כביסה באילת 

תוכלו ליהנות מניקוי וטיפול בכביסה בכל סוגי הבדים, בדים רכים ובדים קשים, ניקוי כל פרטי לבוש, ניקוי בגדי ערב, בגדים עם בדים עדינים וגם שירותי גיהוץ איכותיים.

כביסה מקצועית באילת עבור מבחר אביזרים בבית 

כיום אין יותר צורך להתמודד ניקוי שטיחים לבדכם תוכלו לפנות לשירות המכבסה של עינת ולקבל שירות כביסה מקצועי ואיכותי , אנו מתמחים בניקוי שטיחים יודעים לזהות את כל סוגי הבדים השונים.

המכבסה של עינת מעניקה שירות כביסה גם של מבחר אביזרים משלימים לבית כמו וילונות מבדים שונים, מגוון שטיחים, מפות ואריגים.

שירות כביסה מקצועי ומחירים נוחים 

שירות כביסה באילת הוא שירות מקצועי וזמין המצריך ידע ומקצועיות במגוון סוגי הכביסות.
שירותי כביסה מתחלקים לסוגי ביניהם: כביסה עדינה, כביסה צבעונית, כביסה בהפרדה, כביסה לבנה, כביסה לסוגי בגדים עדינים כמו בגדי ערב, מגבות, וילונות ובגדי תינוקות.

הסוגים השונים של כביסה דורשים לדעת כיצד לכבס צריכים להיעשות ובמקצועיות הראויה לכל בד ובד.

גם כביסה בהרתחה דורשת מיומנות והיא כביסה שיש לעשות אותה עקב כתמים קשים בבגדים או עקב לכלוכים  שלא ניתן להסיר אותם.

שירות ומקצועיות 

לעשות כביסה באילת זוהי יכולה להיות המשימה האחרונה שבא לנו באמת לחשוב עליה בזמן החופשה, גם אם מדובר בתושבים  העיר הותיקים.

המכבסה של עינת מציעה לכם פתרון וחסכון בזמן יקר מתחייבת למחירים נוחים והוגנים לכל כיס.

לאחר שיחה וזיהוי הצרכים האישיים של הלקוחות אנו מציעים שירותי משלוחים מבית הלקוח ובחזרה, זאת לצורך הנוחיות המקסימלית שלכם

שירות הכביסה של המכבסה של עינת כולל את כל סוגי הכביסות ואת כל סוגי הבגדים וגם שירותי ייבוש וקיפול כביסה, כך שתקבלו את כל הבגדים שלכם יבשים, נקיים, מקופלים, מגוהצים  ומריחים נפלא.

× שלום, כיצד אוכל לעזור?
דילוג לתוכן